?>

Tеатри світового рівня зробили подарунок – онлайн-трансляції.


2020-04-30

Карантин вніс свої корективи у наше життя, але доки ми сидимо вдома і дотримуємося самоізоляції театри світового рівня зробили для нас подарунок - онлайн-трансляції. Нині всі без виключення можуть поринути у світ найкращих постановок і насолодитися цим мистецтвом.

Ми зібрали для вас найвизначніші з них разом із розкладом вистав, а ви не проґавте шанс переглянути постановки:

 БАВАРСЬКА ДЕРЖАВНА ОПЕРА: 

На сайті німецького театру регулярно з'являються нові класичні концерти та записи найвідоміших вистав, які можна подивитися у найвищій якості. Записи доступні протягом двох тижнів від моменту розміщення.

Так 2 травня о 12:00 на сайті театру буде транслюватися опера "Продана наречена".

Це комічна опера в трьох дія, написана чеським композитором Бедржихом Сметані на лібрето Карела Сабіни в період 1863-1866 років і вперше виконана 30 травня 1866 року у Тимчасовому театрі в Празі.

Сюжет опери нескладний. Марженка, дочка селянина Крушини, любить Єніка, але повинна, підкоряючись волі батьків, вийти заміж за дурного Вашека, сина сільського багатія.  

  НАЦІОНАЛЬНИЙ БАЛЕТ БРИТАНІЇ: 

Від початку карантину Британський національний балет також підтримує всіх своїх прихильників і пропонує подивитися низку цікавих вистав.

Наприклад, 29 квітня о 21:00 на YouTube-каналі балету можна буде переглянути виставу під назвою "Пил".

Це одноактовий балет від Акрама Хана - одного з найвідоміших танцівників і хореографів сучасності. За 19 років він створив низку постановок, які зробили значний внесок в мистецтво в Великій Британії.

Вистава "Пил" - це пронизливе зображення Першої світової війни.  

  ВІДЕНСЬКА ДЕРЖАВНА ОПЕРА: 

Bіденська державна опера теж щодня безкоштовно транслює записи своїх оперних і балетних вистав. Всі стріми будуть починатися о 17.00 і залишаться доступними протягом 24 годин.

Тому не втратьте можливості переглянути вистави одного з найкращих світових театрів.

Сьогодні о 19:00 опера пропонує переглянути "Феделіо".

Ця опера на дві дії, яка була написана Людвігом ван Бетховеном - єдиний твір композитора у цьому жанрі.

Сюжет "Фіделіо" запозичений з опери французького композитора П. Гаво. В її основу лягли справжні події - самовідданий подвиг дружини політичного в'язня, яка врятувала чоловіка від загибелі. 

КОРОЛІВСЬКИЙ ОПЕРНИЙ ТЕАТР: 


Цей оперний театр також запрошує вас переглянути їхню безкоштовну програму. Тому заходьте на YouTube-канал театру 1 травня о 19:00 та дивіться "Зимову казку".

Це балет у трьох діях, у хореографії Крістофера Уїлдона за пізньою п’єсою Вільяма Шекспіра.

За сюжетом король Сицилії Леонт і король Богемії Поліксен дружать з дитинства, але бачаться н часто і більшу частину часу передають одне одному подарунки, нагадуючи про себе. Одного разу Поліксен все ж вирішує відвідати друга. Та в один момент Леонт починає підозрювати свою вагітну дружину Герміону в зраді з Поліксенієм.  

    

Посилання =) 

 https://www.youtube.com/watch?v=qDpj62qcW0k&feature=emb_title 

 https://www.youtube.com/watch?v=n-byR-6p-qA&feature=emb_title

 https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=525513394994491